EndoliftX®

Nejúčinnější miniinvazivní lifting na světě a současná redukce nežádoucího tuku.

Radikální zpevnění a zhutnění kůže a podkoží kdekoliv na obličeji i těle.

Poznejte EndoliftX®

Nejsilnější a nejefektivnější lifting a redukce tuku bez řezů a krvácení

EndoliftX® je miniinvazivní ošetření při kterém se speciální nanooptické vlákno, na jehož konci je emitován laserový paprsek, zasune do podkoží a vybraná oblast se tak laserem ošetřuje "zevniř".

EndoliftX® je patentovaná procedura vyvinutá italskou společností EUFOTON prováděná na laserovém přístroji LASEmaR® 1500 se speciální vlnovou délkou.

Naše lékařka, MUDr. Ivana Grossová, je světovou špičkou metody EndoliftX® a nově také jednou z hrstky mezinárodních školitelů s oprávněním vést i EndoliftX® masterclass pro lékaře.

Na naší klinice jsme provedli již více než 800 ošetření EndoliftX®.  Tým tvoří 4 lékaři v čele s MUDr. Grossovou.

Proč je EndoliftX® tak účinný?

Při transdermálních procedurách tvoří naše kůže bariéru, kterou musíme respektovat a nesmíme poškodit – nemůžeme proto takové přístroje nastavit na příliš vysoký výkon.

U EndoliftuX® toto omezení neexistuje. Díky tomu, že se laserové nanooptické vlákno zavádí do podkoží přímo k ošetřovaným tkáním, nejsme při proceduře nijak omezeni povrchem kůže a můžeme tak ošetřovat s maxmální možnou účinností.

Výsledkem ošetření je:

  • Radikální zpevnění a zhutnění kůže a podkoží
  • Remodelace hlubokých i povrchových vrstev kůže a podkoží
  • Stažení povislé kůže
  • Aktivace tvorby nového kolagenu
  • Odstranění nadbytečných ložisek podkožního tuku
Co vědět před ošetřením
SYB-icon-01

Před ošetřením

Je pro mě vhodné?

EndoliftX® je vhodný pro klientk*y od 40 let. V indikovaných případech je možné proceduru provést u mladších klientek*ů, je-li požadována redukce pokožního tuku.

Předcházení vzniku modřin

Minimálně 48 hodin před procedurou nepijte kávu a černý čaj. 72 hodin před ošetřením neužívejte přípravky s obsahem kyseliny acetylsalycilové (např. Aspirin, Acylpyrin).

SYB-icon-02

Během ošetření

Bez bolesti

Zákrok se provádní v lokální anestezii, která je do podkoží zavedena atraumatickou kanylou.

1 až 2,5 hodiny

V závislosti na velikosti ošetřované oblasti.

SYB-icon-03

Po ošetření

Minimální rekonvalescence

V ošetřované oblasti dojde k mírnému otoku. Vyloučit nelze ani vznik drobných modřin. Obojí zcela vymizí v průběhu 7–9 dní.

Téměř bez omezení

EndoliftX® lze provádět i v letních měsících, protože porušení integrity kůže je prakticky neznatelné – pouze několik drobných vpichů.

Zvýšená produkce kolagenu

Ke zpevňování kůže i redukci tuku dochází postupně v průběhu následujících až 6 měsíců. Plnohodnotný efekt je viditelný po 4 měsících.

Chci vědět víc

Jaký je doporučený počet ošetření?

EndoliftX® je v současnosti nejintenzivnější miniinvazivní procedura na světě; provádí se pouze 1krát. Proceduru je v případě potřeby (většinou u aplikací na těle) možné ve stejné oblasti opakovat nejdříve za 6 měsíců.

Můžu ve stejném období absolvovat další procedury?

S mírným časovým odstupem, cca 8 týdnů po ošetření, je v indikovaných případech vhodné podstoupit kúru injekčních ošetření některým z biorevitalizantů, které poskytnou důležitý stavební materiál pro tvorbu nových pevných kolagenních vláken a umocní tak výsledek celé procedury.

Kombinace s botulotoxinem a výplněmi

V případě, že se EndoliftemX® ošetřují horní a dolní víčka, platí stejné pravidlo jako u ostatních přístrojových ošetření – tedy že botulotoxin je vhodné aplikovat až po proceduře. Výplně kyselinou hyaluronovou doporučujeme až po úplném zhojení podkožní tkáně, ideálně nejdříve po 6 měsících. Drobná výjimka platí pro tzv. biostimulační výplně na bázi kyseliny polyméčné, které lze použít již 4 měsíce po proceduře.

Jaké jsou kontraindikace?

Vážná a akutní onemocnění, onemocnění kůže v ošetřované oblasti užívání léku na ředění krve, těhotenství a kojení.

Mohu na ošetření celoročně?

Nedochází k narušení integrity kůže,  vznik hyperpigentací proto nehrozí a ošetření lze provádět celoročně bez jakéhokoliv omezení.

Výsledky ošetření
Ceník EndoliftX®

Před zákrokem EndoliftX® je nutná osobní konzultace, lze ji ale provést i přes videohovor.