EMSELLA - zpevňování svalů pánevního dna + přelomová prevence a efektivní léčba inkontinence.

BTL EMSELLA™ využívá technologii vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole (HIFEM) ke stimulaci hlubokých svalů pánevního dna a obnovení neuromuskulární kontroly.

Revoluční léčba inkontinence

Nechtěným únikem moči trpí v České republice zhruba milion lidí. Nejčastěji jde o stresovou inkontinenci, ke které dochází při zvýšení tlaku v břišní dutině, třeba při kašli, smíchu nebo zvýšené fyzické námaze. Ochablé a funkčně málo zdatné svaly způsobuje těhotenství, porod, extrémní zatížení (např. nošení těžkých břemen či nárazový vytrvalý kašel), hormonální změny v přechodu nebo nedostatečné používání zmíněných svalů, např. u žen se sedavým zaměstnáním.

Jak EMSELLA funguje?

Emsella generuje tisíce supramaximálních svalových kontrakcí, změny pocítíte již po první terapii.

Emsella_rtg_960x212_1520870232_original

Klíčem k účinnosti je přitom přesné zacílení elektromagnetické energie a hloubka jejího průniku, kterou právě tato revoluční technologie umožňuje.
A právě to je pro zlepšení stavu pánevního svalstva u inkontinentních pacientů extrémně důležité. Účinnost této technologie potvrdil klinický výzkum, v jehož závěru uvedlo 95 % pacientů významné zlepšení kvality života.

PŘED

Svaly pánevního dna neposkytují dostatečnou podporu orgánům, a tím negativně ovlivňují kontrolu močového měchýře.

BĚHEM TERAPIE

BTL EMSELLATM účinně ovlivňuje svaly pánevního dna.

PO

Stimulace vede ke znovunabytí kontroly nad svaly pánevního dna a lepšímu ovládání močového měchýře.

Jak terapie BTL EMSELLA probíhá?

Optimální plán terapie stanoví odborník, ale obvykle se doporučuje absolvovat minimálně  6-8 třicetiminutových ošetření, která jsou zcela bezbolestná a absolvujete je v běžném oblečení.

Kdo je vhodným kandidátem pro ošetření?

BTL EMSELLA je skvělou volbou pro ženy před otěhotněním nebo po porodech či v menopauze, které hledají řešení problému s únikem moči nebo chtějí pracovat na jeho prevenci. Zpevnění svalů pánevního dna zároveň přinese novou kvalitu i do vašeho intimního života.

Kontraindikace
Zákrok není vhodný pro těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem a kovovými implantáty v místě ošetření.

“Nikdy jsem se nesetkal s něčím tak inovativním jako je  BTL EMSELLA na léčbu inkontinence. Po ošetření a sledování 20 různých žen s urgentní i stresovou a smíšenou formou inkontinence jsem byl příjemně překvapen a spokojen, když jsem mohl pozorovat úlevu, které se mým pacientům v rámci této léčby dostalo.”

Joseph Berenholz, M.D
Diplomate American Board of Obstetrics and GynecologyJ.

9 + 1 ošetření

18 000 Kč
  •  
Nejžádanější

1 ošeření

3 000 Kč
  •  
Revoluční řešení inkontinence, zkvalitnění intimního života
Naše klinika

SHAPE YOUR BODY a klinika estetické medicíny FORMOSITAS společně disponují nejširším portfoliem špičkových přístrojů společnosti BTL; obě firmy se spojily na jednom pracovišti na adrese Těšnov 1, aby vám mohly nabídnout služby na nejvyšší úrovni v oblasti tvarování těla a péče o vaši tvář.

Kde nás najdete?
Těšnov 1
110 00 Petrská čtvrť
Praha 1
 
Přijďte na konzultaci!

Dokážeme na jednom místě nabídnout nejširší možnosti kombinace jednotlivých procedur tak, aby bylo dosaženo maximálního výsledku. Společně disponujeme nejširší nabídkou v současnosti nejúčinnějších přístrojových ošetření.

Zavolejte nám

+420 773 243 600

Nezávazná konzultace

Rádi si vyslechneme vaše přání a představu na základě kterých pak navrhneme vhodný postup možného zákroku, který vám bude vyhovovat.