Emsella-white-1070

Diskrétní léčba inkontinence

CropEmsella-600

EMSELLA: zpevnění svalů pánevního dna, prevence a léčba inkontinence

BTL EMSELLA™ využívá technologii vysokovýkonného fokusovaného elektromagnetického pole (HIFEM) ke stimulaci hlubokých svalů pánevního dna a obnovení neuromuskulární kontroly.

Nechtěným únikem moči trpí v České republice zhruba milion lidí. Nejčastěji jde o stresovou inkontinenci, ke které dochází při zvýšení tlaku v břišní dutině, třeba při kašli, smíchu nebo zvýšené fyzické námaze.

Ochablé a funkčně málo zdatné svaly způsobuje těhotenstvíporodextrémní zatížení (např. nošení těžkých břemen či nárazový vytrvalý kašel), hormonální změny v přechodu nebo nedostatečné používání zmíněných svalů, např. u lidí se sedavým zaměstnáním.

Revoluční léčba inkontinence

Emsella generuje tisíce supramaximálních svalových kontrakcí, změny pocítíte již po několika ošetřeních.

Klíčem k účinnosti je přitom přesné zacílení elektromagnetické energie a hloubka jejího průniku, kterou právě tato revoluční technologie umožňuje.

Účinnost HIFEM technologie potvrdil klinický výzkum, v jehož závěru uvedlo 95 % pacientů významné zlepšení kvality života.

Jak probíhá ošetření

Ošetření je neinvazivní, naprosto bezbolestné a bez rekonvalescence. Probíhá v sedě v běžném oblečení.

Optimální plán terapie stanoví odborník, ale obvykle se doporučuje absolvovat minimálně 6-8 třicetiminutových ošetření.

Ceník

Samozřejmostí je u nás bezplatná osobní konzultace na které vše detailně probereme a na základě vašich potřeb a očekávání pak společně sestavíme optimální doporučení.

Chci vědět víc

Zpevnění středu těla

BTL Emsella je nejen certifikovaným přístrojem pro léčbu stresové  inkontinence u žen i mužů a její skvělou prevencí. Vzhledem k tomu, že pevné svaly pánevního dna (spolu se svaly středu těla) jsou důležitým předpokladem pro správné držení těla, oceníte pomoc Emselly i v případě, že vás trápí bolesti v bederní oblasti.

Lepší intimní prožitek

Pozitivní změnu  zaznamenáte i ve svém intimním životě. Jedná se o velmi vítaný vedlejší účinek, který přichází v následku zpevnění svalů pánevního dna a lepšího prokrvení pánevní oblasti.

Emsella pomáhá v upraveném nastavení také ženám v menopauze k lepšímu prokrvení vaginální sliznice a udržování elasticity v této oblasti.