EMSCULPT NEO

Cílená redukce tuku (–30 %) a nárůst svalů (+25 %)

Revoluční kombinace technologií RF (radiofrekvence) a HIFEM pro radikální výsledky

Poznejte
EMSCULPT NEO

Průměrný 30% úbytek tuku a 25% nárůst svalové hmoty v ošetřované oblasti

Neinvazivní a bezriziková alternativa liposukce s celou řadou pozitivních účinků na zdraví a metabolismus

EMSCULPT NEO využívá synchronizovaného působení RF (radiofrekvence) a HIFEM (vysokovýkonné fokusované elektromagnetické pole) k redukci podkožního i viscerálního tuku a současnému růstu svalů.

Na trhu již existuje celá řada kopií této technologie – nelze u nich ale garantovat bezpečnost použití ani výsledky. Dbejte proto na výběr autorizovaného a spolehlivého pracoviště.

Jak funguje technologie EMSCULPT NEO?

Radiofrekvence (RF) svým tepelným působením donutí tukové buňky k vypuštění svého obsahu. Část z nich dosaženou teplotu nevydrží a dojde k jejich apoptóze (buněčné smrti). To se týká jak podkožního, tak i těžko odbouratelného viscerálního tuku.

RF zároveň zvýší o několik stupňů i teplotu svalů a připraví je tak na vysokou zátěž, na kterou reagují extrémním růstem. Technologie HIFEM přivede svaly až k  supramaximálním kontrakcím (zapojení 100% kapacity svalu), kterých nelze dosáhnout běžným cvičením. Pro porovnání: vrcholoví sportovci dokáží své svaly využívat maximálně ze 70 %.

Jednotlivé fáze ošetření jsou nastaveny tak, aby je mozek vnímal jako přirozený pohyb. Na základě vědeckých měření jsou do celého cvičení zabudovány sekvence uvolňování svalů tak, aby docházelo k uvolňování kyseliny mléčné, takže po terapii, i přes její extrémní intenzitu, nepociťujete svalovou bolest.

Pro koho je EMSCULPT NEO vhodný a s čím pomůže?
  • Lidé se sedavým zaměstnáním: zpevnění středu těla, zlepšení tělesné skladby, zrychlení metabolismu.
  • Lidé s problémy zad a držením těla: redukce bolestí zad. Po sérii ošetření EMSCULPT NEO můžete navíc díky zlepšení držení těla „vyrůst“ až o 1 cm.
  • Aktivní a profesionální sportovci: rychlé vyrýsování svalů a zlepšení fyzického výkonu i síly.
  • Hráči golfu či tenisu: výrazné zlepšení švihu v rotaci, silnější úder.
  • Ženy s rozestupem břišních svalů: zlepšení diastázy (redukce až o 19%).
  • Lidé, kteří začínají cvičit: překonání počátečních obtíží při cvičení. Viditelné výsledky navíc dále motivují pokračovat v cestě za lepším fyzickým zdravím.
Proč nejen hubnout, ale i nabírat svaly?

Složení lidského těla a objem svalové hmoty mají zásadní vliv na kvalitu celkového zdraví, tělesnou i psychickou zdatnost a kvalitní dlouhověkost.

Po 30. roce života ale začneme ztrácet v průměru 3–8 % svalů každých 10 let.

Mezi přímé důsledky úbytku svalové hmoty na naše zdraví patří ztráta stability, mobililty a flexibility, zhoršení kognitivních funkcí a paměti, nárůst objemu tělesného tuku, zvýšení rizika vzniku kardiovaskulárních onemocnění a cukrovky, zvýšení rizika poranění, zrychlení biologického stárnutí, ztráta síly a životní energie a další.

Jedinou prevencí je pravidelný pohyb a chytře sestavený silový trénink. Není nutné trávit každý den v posilovně, ale je vhodné dlouhodobě usilovat o nárůst a zachování svalové hmoty.

EMSCULPT NEO vám na vaší cestě za kvalitní dlouhověkostí bude silným pomocníkem. Klinické studie prokázaly, že toto ošetření vede nejen k nárůstu svalové hmoty (hypertrofii), ale i k produkci nových svalových buněk (hyperplasii).

Strašák jménem viscerální tuk

V lidském těle existuje celá řada různých typů tukových buněk. Některé mají negativní dopady, jiné jsou naopak zdraví prospěšné.

Viscerální tuk (VT) je uložen uvnitř dutiny břišní a kolem vnitřních orgánů, které chrání. Pokud jeho objem ale přesáhne určitou hranici, stává se z něj nebezpečí: výrazně zvyšuje riziko vzniku srdečních onemocnění, mrtvice, cukrovky, deprese, demence, rakoviny, artritidy, sexuální dysfunkce a další.

Množství VT je zcela nezávislé na objemu tuku podkožního, nezáleží tedy na tom, zda máte nadváhu či nikoliv. Nebezpečí VT tkví právě v tom, že není vidět a může tak ohrožovat vaše zdraví i bez vašeho vědomí.

Jak změřit množství VT?

  1. Měření obvodu pasu: pokud hodnota přesáhne 80 cm u žen a 94 cm u mužů, pravděpodobně se jedná o rizikový stav.
  2. Bioelektrická impedance (např. InBody 770) zmeří kompletní složení těla včetně VT, podkožního tuku, svalů, vody atd.

EMSCULPT NEO je jediným přístrojem na trhu, který dokáže bezpečně odbourat i viscerální tuk.

Co vědět před ošetřením
SYB-icon-01

Před ošetřením

Je pro mě vhodné?

EMSCULPT NEO je vhodný pro zdravé lidi všech věkových kategorií.

Hydratace

Několik dní před terapií a týden po ní je žádoucí zvýšit pitný režim.

Jídlo

Měli byste se chovat stejně jako před návštěvou posilovny; najezte se nejpozději 2 hodiny před procedurou (cvičení splným žaludkem není fajn).

SYB-icon-02

Během ošetření

Naprosto bez bolesti

Během ošetření ležíte v pohodlné pozici. Na kůži cítíte působení tepla a poklepovou masáž následovanou intenzivními svalovými kontrakcemi.

Pod dohledem

Naši specálně školení terapeuti na vás dohlížejí po celou dobu ošetření a dbají na správné individuální nastavení svalové zátěže tak, abyste docílili těch nejlepších výsledků.

30 minut

Nezáleží na ošetřované oblasti, trvání terapie je vždy stejné. Regulujeme ale její intenzitu a postupně ji zvyšujeme.

SYB-icon-03

Po ošetření

Podpořte růst svalů

Je vhodné dopřát tělu zvýšený příjem proteinů a aminokyselin a poskytnout mu tak potřebný stavební materál k budování svalové hmoty.

Dostatečná regenerace

Pokud cvičíte, vyhněte se posilování ošetřených partií minimálně na 2 následující dny a dopřejte svým svalům čas potřebný na regeneraci. To, že svaly po ošetření nebolí, neznamená, že jste cvičili málo, ale je to důkazem dokonale promyšlené technologie přístroje EMSCULPT NEO.

Kdy uvidím efekt?

Postupnou změnu vnímáte již po prvním ošetření a efekt se dále zlepšuje ještě několik týdnů po skončení celého cyklu procedur.

Chci vědět víc

Jaký je doporučený počet ošetření?

Pokud pravidelně necvičíte, je potřebné pro dosažení optimálních výsledků absolvovat sérii minimálně 6 ošetření.

Jak dlouho mi vydrží výsledek?

Svaly bez pravidelné zátěže postupně znovu ochabují. Terapie na EMSCULPT NEO těm, kdo pravidelně necvičí, pomůže překonat počáteční obtíže při tréninku, které člověka často odradí. Sportovcům zase pomůže rychle docílit maximálního zpevnění a vyrýsování svalů.

Mohu na ošetření celoročně?

Nedochází k narušení integrity kůže,  vznik hyperpigentací proto nehrozí a ošetření lze provádět celoročně bez jakéhokoliv omezení.

Jaké jsou kontraindikace?

Všechna ošetření jsou určena pro zdravé klienty. Zásadními kontraindikacemi pro použítí HIFEM technologie jsou jakékoliv kovové implantáty blízko ošetřované oblasti, kardiostimulátor, těhotenství, operace břicha absolvovaná méně než 4 měsíce před ošetřením.

Můžu ve stejném období absolvovat další procedury?

Určitě ano. Například v případě, že zvolíte ošetření břicha, je vhodné zkombinovat EMSCULPT NEO s procedurami na přístroji Emsella a dosáhnout tak maximálního zpevnění celého středu těla. Skvělých výsledků při tvarování ženských paží dosahujeme v kombinaci s ošetřením Emtone a EndyMed PRO, v indikovaných případech pak zákrokem Endolift. Možností kombinovat procedury je celá řada v závislosti na tom, jakých výsledků chcete docílit.

Ze zkušeností našich klientů...

Terapii na EMSCULPT NEO oceňují ženy těsně po porodu, kterým pomůže navrátit se rychle do původní kondice. Klienti s potížemi v oblasti bederní páteře zaznamenali významné zlepěšení při kombinovaných ošetřeních břicha a hýždí. Několik golfistů ocenilo ošetření aplikátory EDGE, které jim posílením vnějších i vnitřních šikmých svalů břišních zlepšilo sílu švihu při rotaci trupu. Ženy oceňují především zeštíhlení pasu a redukci tzv. madel lásky, na které působí RF spodní části aplikátru EDGE vybavených teplotními čidly, která udržují optimální konstantní teplotu, při které dochází k redukci objemu tukových buněk a u jejich části i k apoptóze (buněčné smrti).

Výsledky ošetření
Ceník EMSCULPT NEO

S počtem absolvovaných ošetření klesá cena za jednu proceduru.

Samozřejmostí je u nás bezplatná osobní konzultace na které detailně probereme vaše potřeby i očekávání, na základě kterých pak společně sestavíme optimální ošetřovací program.

K zakoupenému balíčku ošetření navíc zdarma poskytujeme před prvním a po posledním ošetření kompletní tělesnou diagnostiku na přístroji InBody 770. Výsledky tak uvidíte nejen na svém těle, ale i černé na bílém.

JARNÍ AKCE

Na každý balíček EMSCULPT NEO zakoupený do 31. 5. 2024 automaticky získáte 20% slevu z níže uvedené plné ceny + zdarma stejný počet ošetření na přístroji Emsella.

Kombinací obou ošetření dosáhneme synergického efektu pro maximální zpevnění středu těla.

JARNÍ AKCE: Na každý balíček EMSCULPT NEO zakoupený do 30. 4. 20234 automaticky získáte 20% slevu z níže uvedené plné ceny + zdarma stejný počet ošetření na přístroji Emsella.

Kombinací obou ošetření dosáhneme synergického efektu pro maximální zpevnění středu těla.