Neo-700

Redukce tuku a budování svalů

CropEmsculpt-600

EMSCULPT NEO pro současné hubnutí a nárůst svalů

EMSCULPT NEO je první technologie na světě, která využívá synchronizované působení radiofrekvence (RF) a HIFEM (vysokovýkonné fokusované elektromagnetické pole) redukci podkožního i viscerálního tuku (–30 %) a růstu svalů (+25 %).

30-25-percent

Neinvazivní alternativa liposukce

Extrémně efektivní radiofrekvence s hlubší penetrací ohřeje tukové buňky na teplotu, při které intenzivně vylučují svůj obsah a u části z nich dochází až k jejich apoptóze (buněčné smrti). Lipidy v nich obsažené jsou buď dále metabolizovány nebo  uvolňovány do lymfatického systému, který je postupně z těla vyloučí. EMSCULPT NEO dokáže docílit až 30% úbytku tuku v ošetřované oblasti.

Budování svalů a jejich výkonu

Teplota svalů se díky působení radiofrekvence zvýší o několik stupňů. Svaly jsou díky tomu schopné podat vyšší výkon, který pak vede k jejich většímu nárůstu. EMSCULPT NEO vytváří supramaximální kontrakce – svaly v ošetřované oblasti jsou kontrahovány v intenzitě, kterou nelze v běžném cvičení dosáhnout a dochází tak ke 100% využití svalu a zlepšení metabolismu tuků.

Jak probíhá ošetření

Ošetření je neinvazivní, naprosto bezbolestné a s nulovou rekonvalescencí.

Během ošetření ležíte v pohodlné pozici. Na kůži cítíte působení tepla a poklepovou masáž následovanou intenzivními svalovými kontrakcemi. Několik dní před terapií a týden po ní je žádoucí zvýšit pitný režim.

Každý zákrok trvá 30 minut; pro dosažení optimálních výsledků je nutné absolvovat sérii více ošetření, kterou vám v závislosti na výchozím stavu doporučí terapeut během úvodní konzultace.

Výsledky ošetření EMSCULPT NEO

Ceník

Samozřejmostí je u nás bezplatná osobní konzultace na které vše detailně probereme a na základě vašich potřeb a očekávání pak společně sestavíme optimální ošetřovací program.

K zakoupenému balíčku ošetření navíc zdarma poskytujeme před prvním a po posledním ošetření kompletní tělesnou diagnostiku na přístroji InBody 770. Výsledky tak uvidíte nejen na těle, ale i černé na bílém.

Chci vědět víc

Kdo je vhodným kandidátem pro EMSCULPT NEO?

  • Lidé se sedavým zaměstnáním: zpevnění středu těla, zlepšení tělesné skladby, zrychlení metabolismu.
  • Lidé s problémy se zády a držením těla: redukce bolestí zad. Po sérii ošetření EMSCULPT NEO můžete „vyrůst“ až o 1 cm.
  • Aktivní a profesionální sportovci: rychlé vyrýsování svalů a zlepšení fyzického výkonu a síly.
  • Hráči golfu či tenisu: výrazné zlepšení švihu, silnější úder.
  • Ženy s rozestupem břišních svalů: zlepšení problému (redukce diastázy až o 19%).
  • Lidé, kteří začínají cvičit: překonání počátečních obtíží při cvičení. Viditelné výsledky navíc dále motivují pokračovat v cestě za lepším fyzickým zdravím.

Proč nejen hubnout, ale i nabírat svaly?

Objem a kvalita svalové hmoty s přibývajícím věkem přirozeně klesají a dochází k tzv. sarkopenii – odumírání svalových buněk a jejich postupnému nahrazování buňkami tukovými. Úbytek svalů, který probíhá tempem 0,5–1% svalové hmoty za rok po 25. roce života, a s ním spojená ztráta motorické koordinace, jsou nejčastější příčinou traumatických úrazů.

Klinické studie prokázaly, že ošetření přístrojem EMSCULPT NEO vede nejen k nárůstu svalové hmoty (hypertrofii), ale i k produkci nových svalových buněk (hyperplasii).