Emsculpt neo

EMSCULPT NEO = hubnutí + budování svalů

EMSCULPT NEO je první a jediná technologie na světě, která využívá synchronizované působení RF (radiofrekvence) a HIFEM (vysokovýkonné fokusované elektromagnetické pole) k redukci podkožního i viscerálního tuku a zároveň růstu svalů.

Jak EMSCULPT NEO funguje?

Individuálně navržené protokoly EMSCULPT NEO vám pomohou zeštíhlit a posílit břicho, biceps, triceps, hýždě a lýtka.
HIFEM + RF = – 30 % tuku + 25 % svalů – 5,9 cm obvod pasu + 30 % satelitních svalových buněk*

*Satelitní svalové buňky jsou uložené ve vazivové tkáni kosterního svalu. Jde o buňky, které představují regenerační rezervu kosterních svalů.

Alternativa liposukce

Extrémně efektivní radiofrekvence s hlubší penetrací ohřeje tukové buňky na teplotu, kterou již nedokáží přežít a dochází k jejich apoptóze (buněčné smrti). Lipidy v nich obsažené jsou buď dále metabolizovány nebo uvolňovány do lymfatického systému, který je postupně z těla vyloučí. EMSCULPT NEO dokáže docílit 30% úbytku tuku v ošetřované oblasti.*

*Jiná neinvazivní metoda, tzv. coolsculpting (kryolipolýza), dosahuje průměrně 25% redukce tuku. Ke tvarování svalů a jejich růstu ale u coolsculptingu nedochází.

Budování svalů a jejich výkonu

Teplota svalů se díky působení radiofrekvence zvýší o několik stupňů. Svaly jsou díky tomu schopné podat vyšší výkon, který pak vede k jejich většímu nárůstu. EMSCULPT NEO vytváří supramaximální kontrakce – svaly v ošetřované oblasti jsou kontrahovány v intenzitě, kterou nelze v běžném cvičení dosáhnout a dochází tak ke 100% využití svalu a zlepšení metabolismu tuků.

Jak dlouho ošetření trvá, kolik opakování je třeba?

Stačí 4-6 x 30 min. 1x týdně. Naši specialisté vám pomohou vytvořit plán šitý na míru právě vašim potřebám a cílům.

Představte si, za 30 minut udělat…

0
Sedů lehů nebo dřepů

Jsem vhodným kandidátem?

 • Aktivní/profesionální sportovci: rychlé vyrýsování svalů a nárůst výkonu
 • Hráči golfu či tenisu: výrazné zlepšení švihu, silnější úder.
 • Běžci, fotbalisté, hokejisté: více síly, lepší výkon.
 • Ženy s rozestupem břišních svalů: zlepšení problému (redukce diastázy o 19%) štíhlejší pas
 • Chroničtí začátečníci: překonání počátečních obtíží při cvičení, docílené výsledky je dále namotivují…

Budování svalů a svalového výkonu je jedním ze stavebních kamenů moderního angi-agingu

Objem a kvalita svalové hmoty s přibývajícím věkem přirozeně klesají a dochází k tzv. sarkopenii – odumírání svalových buněk a jejich postupnému nahrazování buňkami tukovými. Ztráta kosterní svalové hmoty (0,5-1% ztráty za rok po 25 roku života) a s ní spojená ztráta motorické koordinace, jsou nejčastější příčinou traumatických úrazů.

Klinické studie prokázaly, že ošetření přístrojem EMSCULPT NEO vede nejen k nárůstu svalové hmoty (hypertrofii), ale i k produkci nových svalových buněk (hyperplasii).

Existují nějaká omezení? Je nutná příprava nebo následná péče?

EMSCULPT NEO je zcela neinvazivním zákrokem a nevyžaduje tedy žádné hojení ani speciální přípravu. Zásadní kontraindikací jsou kovové části v těle v blízkosti místa ošetření, kardiostimulátor, vážná chronická onemocnění či akutní virové nebo bakteriální infekce. Před zahájením terapie absolvujete osobní konzultaci, při které definujeme případné překážky provedení terapie.

EMSCULPT NEO vykazuje konzistentní výsledky u pacientů s BMI až 35 a stejně jako ostatní ošetření pro konturování těla ideálně funguje ve spojení s přiměřenou stravou a pitným režimem.

Emsculpt neo | břicho, stehna, hýždě (30 minut)

4 ošetření

52 000 Kč
 •  

6 ošetření

65 000 Kč
+ voucher na další 4 ošetření se slevou 25 %
 •  
nejžádanější

12 ošetření

120 000 Kč
 •  

Akce do 31. 5. 2022: Při zakoupení 6 a více ošetření získáte stejný počet ošetření bicepsu, tricepsu nebo terapií na přístroji Emsella ZDARMA (slevu nelze kombinovat s akcí Dny Marianne)

Ošetření břicha lze absolvovat ve dvojici a cenu si tak rozdělit napůl

Emsculpt neo | paže (30 minut)

4 ošetření

40 000 Kč
 •  

6 ošetření

54 000 Kč
+ voucher na další 4 ošetření se slevou 30 %
 •  

12 ošetření

82 000 Kč
 •  

EMSCULPT NEO dosahuje konzistentních výsledků v eliminaci tuku a nárůstu svalové hmoty ve všech klinických studiích.

Naše klinika

SHAPE YOUR BODY a klinika estetické medicíny FORMOSITAS společně disponují nejširším portfoliem špičkových přístrojů společnosti BTL; obě firmy se spojily na jednom pracovišti na adrese Těšnov 1, aby vám mohly nabídnout služby na nejvyšší úrovni v oblasti tvarování těla a péče o vaši tvář.

Kde nás najdete?
Těšnov 1
110 00 Petrská čtvrť
Praha 1
 
Přijďte na konzultaci!

Dokážeme na jednom místě nabídnout nejširší možnosti kombinace jednotlivých procedur tak, aby bylo dosaženo maximálního výsledku. Společně disponujeme nejširší nabídkou v současnosti nejúčinnějších přístrojových ošetření.

Zavolejte nám

+420 773 243 600

Nezávazná konzultace

Rádi si vyslechneme vaše přání a představu na základě kterých pak navrhneme vhodný postup možného zákroku, který vám bude vyhovovat.