Logo BTL Emtone Praha

Nejúčinnější řešení pro redukci tuku a celulitidy.

EMTONE využívá kombinaci současného působení radiofrekvence a rázové vlny a je tak prvním a jediným přístrojem, který odstraňuje všech pět hlavních příčin celulitidy najednou.

Co EMTONE dokáže?

  • účinně redukuje podkožní tuk a celulitidu kdekoliv na těle
  • zlepší prokrvení tkáně a má výrazný lymfodrenážní účinek
  • výrazně vyhladí a zpevní kůži
  • zlepší její elasticitu
  • vyrovná nerovnosti po liposukci

Přístrojem EMTONE lze ošetřit a tvarovat partie předních, zadních i vnitřních stehen,břicha a hýždí. Mimořádného účinku přístroj dosahuje v oblasti paží.

Průběh ošetření

Ošetření je neinvazivní a naprosto bezbolestné, žádná rekonvalescence není třeba. Pouze ležíte v pohodlné pozici a na kůži cítíte lehkou poklepovou masáž a působení tepla. Několik dní před terapií a týden po ní je žádoucí zvýšit pitný režim. Zákrok trvá 30-60 minut v závislosti na velikosti ošetřované plochy. Pro dosažení optimálních výsledků je nutné absolvovat celou sérii ošetření, kterou vám navrhne terapeut během úvodní konzultace.
BTL_Unison_jak_to_funguje_1527162787_original
„Pomerančová kůže“ zejména v oblasti stehen a hýždí, trápí většinu žen bez rozdílu věku i hmotnosti. Na vině je hromadění tukových buněk pod kůží, které jsou pak vytlačovány na povrch a způsobují ztrátu pružnosti a jemnosti pokožky. Za vznikem celulitidy stojí životní styl, genetika, užívání hormonální antikoncepce a další faktory.

Kdo je vhodným kandidátem pro EMTONE a je to zákrok pro každého?

EMTONE je ideálním řešením pro každého, kdo touží po redukci celulitidy a celkovém zlepšení vzhledu pokožky.

Jak dlouho trvá jedna terapie a kolik je jich třeba celkem?

Během první návštěvy Vám terapeut navrhne individuální plán ošetření. Většina klientů podstoupí 4 ošetření s týdenním odstupem. Terapie trvá přibližně 20 minut, v závislosti na ošetřované ploše.

Kdy uvidím výsledky?

Klienti uvádí zlepšení již po prvním ošetření. Výsledky se typicky ještě zlepšují v průběhu několika následujících měsíců.

Veronika Kašáková

„Vyzkoušela jsem to jako první v Čechách, a navíc je to velmi příjemná hodinová terapie, která opravdu nebolí, je to spíš příjemná masáž a opravdu to funguje. Výsledky jsem pak zhodnotila na dovolené, když je to z těch posledních fotek opravdu vidět. Problémy jako já má spousta žen, takže se není za co stydět, když si snažíme od svých nedokonalostí pomáhat.“

Veronika Kašáková
česká modelka a finalistka České Miss 2014​

Hladká kůže bez dolíčků

Unikátní kombinace dvou ověřených a účinných technologií dělá z EMTONE první a jediný přístroj, který odstraňuje všech 5 hlavních příčin celulitidy najednou.

Naše klinika

SHAPE YOUR BODY a klinika estetické medicíny FORMOSITAS společně disponují nejširším portfoliem špičkových přístrojů společnosti BTL; obě firmy se spojily na jednom pracovišti na adrese Těšnov 1, aby vám mohly nabídnout služby na nejvyšší úrovni v oblasti tvarování těla a péče o vaši tvář.

Kde nás najdete?
Těšnov 1
110 00 Petrská čtvrť
Praha 1
 
Přijďte na konzultaci!

Dokážeme na jednom místě nabídnout nejširší možnosti kombinace jednotlivých procedur tak, aby bylo dosaženo maximálního výsledku. Společně disponujeme nejširší nabídkou v současnosti nejúčinnějších přístrojových ošetření.

Zavolejte nám

+420 773 243 600

Zadní stehna
+ hýždě

5900 Kč
  •  

Břicho

3000 Kč
  •  

Paže

2500 Kč
  •  

Přední + vnitřní stehna

5900 Kč
  •  

Nezávazná konzultace

Rádi si vyslechneme vaše přání a představu na základě kterých pak navrhneme vhodný postup možného zákroku, který vám bude vyhovovat.